ترمه و پارچه ترمه
خانه / ترمه خام / پارچه خام ترمه برای فروش

پارچه خام ترمه برای فروش

اصولا پارچه خام ترمه را افرای خریداری می کنند که قصد دارند خود در خانه رومیزی یا انواع دیگر محصولات ترمه را بدوزند و یا افرادی خریدار این پارچه هستند که قصد تولید انبوه و عمده انواع محصولات ترمه را در کارگاه خود دارند.

پارچه خام ترمه برای فروش

انواع پارچه خام ترمه

امروزه تولیدکنندگان پارچه های ترمه را در انواع کیفیت ها و تراکم تولید می کنند تا خریداران بسته به هزینه ای که قرار است بکنند و یا نیاز خود بتوانند پارچه ترمه مدنظر خود را خریداری کنند. این پارچه ها عبارتند از:

  1. پارچه خام ساده ترمه
  2. پارچه خام طرح دار ترمه (پنلی)

هر کدام از این پارچه ها کیفیت و ویژگی های مربوط به خو درا دارد. پارچه خام ساده  پارچه ایست که طرح ترمه یا بته جقه درد بافت تکرار شده و هیچ حاشیه ای در کار بافته نمی شود. از این نوع پارچه اصولا برای دوخت روبالشتی و پشتی و یا پرده استفاده می شود.

پارچه خام پنلی پارچه ایست که طرح همراه با حاشیه در کار بافت می شود و برای هر محصولی متراژ مشخصی دارد. مثلا برای رومیزی به صورت یک در یک متر مربع بافت می شود و یا برای روبالشتی به ابعاد ۵۰*۷۰ بافته می شود.

پارچه خام ترمه برای فروش

نحوه خرید پارچه خام ترمه

اگر قصد خرید عمده پارچه خام ترمه را دارید، با مجموعه ما ارتباط بگیرید و انواع پارچه های خام ترمه را در طرح ها و رنگ های متنوع با بهترین کیفیت بافت  سفارش دهید. فروش پارچه ترمه از الیاف ابریشم و پلی استر در انواع تراکم و کیفیت با قیمت مناسب از خدمات این مجموعه است.

برای مشاوره و خرید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

کارشناس فروش فاطمه باقری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136707183
پست الکترونیکی: termehara@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ترمه خام

خرید ترمه خام درجه یک یزد

آیا ترمه خام را می شناسید؟ کاربرد ترمه خام چیست؟ محصول ترمه یکی از صنایع …