فروش رومیزی ترمه با قیمت استثنائی

خرید و فروش رومیزی ترمه این وسیله سنتی و زیبا می تواند بهترین گزینه برای هدیه یا سوغاتی به دوستان و آشنایان باشد. سازمان ها و ارگان های دولتی نیز می تواندد برای خرید انواع رومیزی های ترمه پلی استر و ابریشم با قیمت فوق العاده و عمده با مجموعه آران ترمه در ارتباط باشند.

فروش رومیزی ترمه

رومیزی ترمه چه کاربردی دارد

برای تکمیل طراحی داخلی، لازم است تمامی میزهای خانه از میز جلو مبلی گرفته تا میزناهارخوری و میز خاطره، به روش های شکیل و هوشمندانه تزیین شوند، شاید رومیزی یکی از کوچک ترین قسمت های دکور خانه ی شما باشد، اما این مورد، از میزان اهمیت انتخاب صحیح آن چیزی کم نمی کند و لازم است یادآور شویم از آن جا که غالب میزها برای پذیرایی استفاده می شوند و یکی از اصلی ترین مراکز کانونی نقطعه ی دید به حساب می آیند، هرگونه نقص و کمبودی در انتخاب درست یک رومیزی مناسب به صورت برجسته ای خود را بروز خواهد داد.

رومیزی های ترمه برای میز ناهارخوری

اگر دکوراسیون آشپزخانه ی شما به سبک سنتی طراحی شده است، استفاده از یک رومیزی ترمه به عنوان تکمیل کننده ی این دیزاین بی نظیر است. علاوه بر این استفاده از ترمه برای میزهای غذا خوری در انواع دکورها، یک ایده ی بسیار زیبا و منحصر به فرد است. برای این منظور، این پارچه های نفیس و گران بها می توانند کل سطح میز شما را پوشش دهد و یا اینکه فقط در قلب و تاثیر گذار ترین قسمت میز بنشینند و میزبان و مهمان را غافلگیر کنند.

فروش رومیزی ترمه در سبک کلاسیک

در یک دکوراسیون به سبک کلاسیک هم به راحتی می توانید از رومیزی ترمه که با طرح های سنتی مانند بته – جقه یا مدرن مانند انواع گل ها سرمه دوزی شده باشد، استفاده کنید. سرمه دوزی حالت لوکسی را روی ترمه ایجاد کرده و آن را برای هم خوانی بیشتر با سبک کلاسیک آماده می کند.البته طرح های جدید رومیزی های ترمه با بهره گیری از رنگ های شادتر و پویاتر و استفاده از رنگ های متوع در یک طرح آن ها را برای دکوراسیون های مدرن ایرانی نیز انتخابی بی بدیل ساخته است.

رومیزی ترمه برای سفره ی هفت سین

یکی از بزرگ ترین رسوم ایرانیان تزیین سفره ی هفت سین می باشد، و اغلب برای تزیین این سفره از عناصر زیبا اما سنتی کمک می گیرند تا حدی که کاربرد عناصر جدید و مدرن در تزیین آن جایگاه خاصی ندارد. استفاده از رومیزی ترمه یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد حس و حال سنتی اما اشرافی در سفره ی هفت سین می باشد.

رومیزی ترمه برای دیزاین میز خاطره

برای تزیین میزهای خاطر، چه گزینه ای بهتر از رومیزی ترمه می شناسید؟ معمولاً روی میز خاطر یک یا دو عکس از پدربزرگ و مادر بزرگ ها قرار می گیرد، این عکس ها یادآور قسمتی از گذشته ی ما هستند و برای تزیین گذشته، بهتر است از عنصری کمک بگیریم که در گذشته از اهمیت خاصی برخوردار بوده و در اینجا، این عنصر همان ترمه است.

فروش رومیزی ترمه