ترمه و پارچه ترمه
خانه / پارچه ترمه / خرید عمده پارچه ترمه یزد

خرید عمده پارچه ترمه یزد

ترمه، این پارچه لطیف بافته از الیاف نخ ابریشم از نفیس ترین هنرهای دستی ایرانیان است که بیش از آنکه در کشور شناخته شده باشد، شهرت جهانی دارد. هر گردشگری که اندکی درباره ایران جستجو کرده باشد هنگام سفر به یزد و کرمان و … سراغ از کارگاه های ترمه بافی خواهد گرفت. نقش و طرح های اختصاصی و بی نظیر، استفاده از الیاف ابریشمی و رنگ های عنابی و  و طبیعی عامل ارزشمند شدن این ساخته دست هنرمندان ایرانی است.

خرید عمده

خرید عمده پارچه ترمه از راه معتبر

تنوع امروز بازار ترمه علی رغم انتخاب بیشتری که در اختیار خریداران قرار می دهد، هشداری است برای توجه به پارچه هایی که بعضا با نازلترین کیفیت خطری جدی است برای خریداران عمده که به درستی نمی توانند ترمه اصل را تشخیص دهند. اعتماد به کارگاه های معتبر ترمه بافی می تواند مطمئن ترین مسیر برای مشتریان پارچه ترمه باشد. هدف این سایت ارتباط بدون واسطه با کارگاه های معتبر ترمه بافی در ایران و بویژه استان یزد به عنوان قطب تولید پارچه ترمه است، تا بتواند با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت این محصولات را بصورت عمده و در مسیری مطمئن به  دست خریداران برساند.

منبع: ترمه دوزان

برای مشاوره و خرید عمده پارچه ترمه با ما تماس بگیرید.

مدیرفروش       فاطمه باقری     ۰۹۱۳۶۷۲۹۰۵۴

کارشناس فروش فاطمه باقری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136707183
پست الکترونیکی: termehara@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش مستقیم پارچه ترمه پلی استر ممتاز

فروش مستقیم پارچه ترمه پلی استر ممتاز، از هم اکنون شروع شده است و شما می توانید این پارچه را با قیمت بسیار مناسب و همچنین کیفیت بالا برای خود تهیه نمایید.شما می