ترمه و پارچه ترمه
خانه / پارچه ترمه / توزیع پارچه ترمه ابریشمی ایرانی

توزیع پارچه ترمه ابریشمی ایرانی

پارچه ترمه ابریشمی یک پارچه اصیل ایرانی است که در دوخت محصولات مختلفی استفاده می شود. از این پارچه برای تولید لباس ها و محصولات مختلف مربوط به دکوراسیون استفاده می شود. معمولا طرح پارچه های ترمه سنتی هستند و با دکوراسیون های کلاسیک و سنتی ست می شوند. 

توزیع پارچه ترمه ابریشمی ایرانی

مشخصات انواع پارچه ترمه ابریشمی

مشخصات انواع پارچه ترمه ابریشمی بهترین پارچه ترمه ابریشمی ویژگی ها و مشخصات خاصی دارد. این محصول از نخ بسیار مرغوب ابریشم تولید می شود و جنسی بسیار نرم و لطیف دارد. 

در تولید انواع پارچه ابریشمی از رنگ های ثابت و با کیفیت استفاده می شود. این امر باعث می شود که رنگ این پارچه ها در اثر شست و شو از بین نرود و این پارچه ها با گذر زمان بی رنگ نشود. 

تار و پود این پارچه بسیار به هم نزدیک است و یک بافت ضخیم و با کیفیت را به وجود اورده است. این امر باعث می شود تا پارچه ها در اثر تماس با آب و آنزیم های موجود در مواد شوینده، شل و وارفته نشوند و شکل خود را از دست ندهند. 

رنگ بندی این پارچه ها بسیار متنوع است و سلایق مختلف افراد را پوشش می دهد. پارچه ابریشمی مرغوب نخ کش نمی شود و پس از استفاده پوسیده نمی شود. 

استفاده از نخ مرغوب برای تولید این پارچه ها باعث می شود که تعداد مشتریان و درخواست کنندگان افزایش یابد و رضایت آن ها جلب شود. هم چنین اعتبار برند را افزایش می دهد و میزان فروش را بالا می برد. 

مرکز عرضه پارچه ترمه ابریشمی

مرکز عرضه پارچه ترمه ابریشمی مرکز عرضه این محصول انواع ترمه ابریشمی را با طراحی و ابعاد مختلف، به مشتریان ارائه می کند. در این مرکز مشتریان می توانند با توجه به سلیقه شخصی و دیگر ست های موجود در دکوراسیون خانه خود، پارچه ترمه مورد نظر خود را انتخاب کنند و با قیمت مناسب آن را تهیه کنند. 

در این مرکز فروش پارچه ترمه ابریشمی به صورت مستقیم و با قیمت کارخانه انجام می شود. این امر باعث می شود که واسطه های فروش از میان حذف شوند و به کالا سود کمتری تعلق بگیرد. در نتیجه قیمت نهایی محصول برای مصرف کنندگان ارزان تر و به صرفه تر می شود. 

فروش پارچه ترمه در این مراکز به صورت انبوه و عمده نیز انجام می شود. بنابراین قیمت محصول به صورت چشم گیری کاهش می یابد و از نظر اقتصادی برای خریداران به صرفه تر می شود. 

صادرات پارچه ترمه ایرانی به سایر کشور های همسایه مانند ترکیه و عراق نیز انجام می شود. صادرات این محصول از نظر اقتصادی برای کشور سودمند است. 

کارشناس فروش فاطمه باقری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136707183
پست الکترونیکی: termehara@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش مستقیم پارچه ترمه پلی استر ممتاز

فروش مستقیم پارچه ترمه پلی استر ممتاز، از هم اکنون شروع شده است و شما می توانید این پارچه را با قیمت بسیار مناسب و همچنین کیفیت بالا برای خود تهیه نمایید.شما می

دیدگاهتان را بنویسید