ترمه ابریشمی یزد برای خرید

یکی از بهترین سوغات استان یزد که از دیرباز در این شهر تولید می شده و به فروش می رسیده، ترمه ابریشمی یزد است که همیشه مورد استقبال مردم  دیگر شهر ها بوده و آن را برای سوغات یا مصرف شخصی خود تهیه می کردند. ترمه ابریشمی در بافت و کیفیت بهترین جنس را دارد و برخلاف ترمه های دیگر نخ بسیار ظریفی دارد که در بافت هم این ظرافت و زیبایی مشخص است.

ترمه ابریشمی یزد

کیفیت ترمه های ابریشمی

در قدیم ترمه ها با دست بافته می شد که ماه ها طول می کشید ولی این نوع ترمه های دست بافت بسیار مرغوب و باکیفیت بود در مقابل قیمت بسیار زیادی هم داشت. امروزه ترمه ها بوسیله دستگاه های نیمه صنعتی بافته می شود که در زمان بسیار صرفه حویی کرده است، ولی آیا این ترمه های بافت ماشین کیفیت دارد؟

این نوع ترمه ها با انواع الیاف بافته می شود که هر کدام  کیفیت و تراکم بافت مختلفی دارد که در نهایت قیمت مختلفی هم خواهد داشت و افراد بسته به هزینه ای که قرار است بکنند و نیاز خود ترمه مدنظر خود را خریداری می کنند:

  1. ابریشم مصنوعی
  2. پلی استر

ترمه ابریشمی یزد

ترمه های ابریشمی چون الیاف بسیار ظریف و لطیفی در بافت دارد، بسیار زیبا و چشم نواز است و هربیننده ای را به سمت خود می کشاند. اصالت و کیفیت ترمه ابریشمی یزد از دیرباز زبان زد ایرانیان بوده است.

اگر قصد خرید عمده ترمه ابریشمی یزد را دارید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید تا شما را در امر خرید انواع ترمه های ابریشمی در طرح ها و رنگ های متنوع راهنمایی کنند.